PROBOOK TABLET PRBT771

Marka: Probook
Ürün Kodu: PRBT771

Fiyat: 99.00 $
KDV Hariç: 83.90 $

Detaylı Bilgiler

 
 

 

PRBT771

 

İŞLEMCİ FİYATINA

''INTEL'' TABLET!

7'' IPS EKRAN

 

Gittiğin heryerde varlığını hissettir. Wi-Fi, sosyal ağlar, görüntülü görüşme ve diğer tüm uygulamalar yanında olsun.

 
 

 

Intel Z2520 İşlemci

28NM teknolojisine sahipçift çekirdekli işlemcisi ile oyun ve uygulamalarda üstün performansın farkına varın.
 
 

7” IPS Ekran

PRBT771, günümüzün gözde cihazları olan tablet PC'lerin ekran teknolojisinde geldiği son noktayı temsil ediyor. IPS ekran teknolojisi ile üretilen PRBT771 180 derecelik görüş açısı ve mükemmelin ötesinde görüntü kalitesi ile çağın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Görüntü farkeder diyorsanız bu teknoloji ile tanışmalısınız. Güzellik PRBT771 ekranında...
 
 

 

1 GB Bellek 8 GB disk

1GB DDRIII RAM ve 8GB dahili hafızaya sahip olan bu cihaz, sizlere standart bir mobil cihazda bulabileceğiniz performansın oldukça ötesinde bir deneyim vaad ediyor.
 
 

32 GB’a Kadar Ek Depolama

Video ve fotoğraf çekimlerinde sınırları zorlayın.PRBT771'in SD kart yuvası 32 GB’lık micro SD kartları destekliyor. Bilgisayarları kıskandıran 32 GB’lık depolama alanı sayesinde yüksek netlikte uzun videolar, sayısız fotoğraf çekebilir, müzik arşivinizin tamamını SD kartlara aktarbilirsiniz.
 
 

 

Bluetooth

En yoğun olarak kullanılan kablosuz veri transfer sistemi Bluetooth, cihazınızda entegre olarak mevcuttur.
 
 

Çift Kamera

0.3MP Ön ve 2.0MP Arka kameraya sahip cihazınızla video kaydedebilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca resimlerinizi paylaşabilir, görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
 
 

 

Android 4.4.2

Google tarafından ''performansı ve kararlılığı artırır'' cümlesi ile tanıtılan Android 4.4.2 sürümü ile çalışmakta olan PRBT771, son güncellemenin getirdiği tüm yenilikleri kendisinde barındırıyor. Daha istikrarlı bir hale gelen Android işletim sisteminin tüm avantajlarını sislere sunan PRBT771'in sahip olduğu donanım da Android 4.4.2 sayesinde daha verimli bir şekilde kullanılabiliyor.
 
 

PROBOOK Garantisi Sizinle

Alman Phoenix Labs (EU approved body 0700) labaratuarlarında test edilip onaylandıktan sonra satışa sunulan Tüm PROBOOK tablet modellerinin kapıdan kapıya garanti hizmeti tüm Türkiye’de 2 yıl boyunca geçerlidir.
 
 
PRO2000, PROBOOK ve VICTOR Inselberg A.Ş.'nin tescilli markalarıdır. Ürünlerin dağıtıcısı Arena Bilgisayar'dır. Bu e-postadaki kod, görsel, fiyat ve içerikler bağlayıcı değildir, haber vermeksizin değiştirilebilir. Tüm marka ve logolar sahiplerine aittir.
 
İşletim Sistemi Ailesi ANDROID
İşlemci Modeli INTEL ATOM Z2520 1,2GHZ
Ekran Tipi KAPASITIF ÇOKLU DOKUNMATİK
Ekran Boyutu (Inch) 7,0
Dogal Ekran Cozunurlugu 1024X600
Standart Sistem Belleği 2GB
Sabit Disk 8 GB
3G Desteği UYUMLU USB MODEMLERLE 3G DESTEĞİ
Kart Bellek Yuvası SECURE DIGITAL
Bluetooth VAR
WLAN/Wi-Fi VAR
Net Agırlık Aralıgı KG 280 GRAM
İşletim Sistemi ANDROID 4.4
Telefon Özelliği YOK
Satış Garanti Süresi (ay) 24